על תקשורים ועולמות אחרים

תקשור לכל אחד
 

 כבר משחר האנושות היה ברור לכולם שישנה מציאות מעבר למציאות שאנו תופסים בחמשת חושינו, וכי הקשר עם מציאות זו אפשרי עבור מעטים בלבד. בימים קדומים היו אנשים אלה הופכים למרפאי השבט, השמאנים, והיו מייחסים להם כוחות כישוף ומאגיה. צורתו המודרנית של התקשור קיימת החל מהמחצית השנייה של המאה ה-20, והתפרסם בזכות פירסומי תקשורים שונים,  כדוגמת ספריה של ג'יין רוברטס, שנכתבו על פי המידע שקיבלה. היום תקשור הוא עניין מקובל ונפוץ, וניתן למצוא אפילו מתקשרים טלפוניים, המעניקים את שירותיהם בשיחת טלפון או און ליין.

תיקשור – אמת או שרלטנות
ישנם יועצים רבים רבים שלהם יכולת תקשור מפותחת, גם אם אינם קוראים לעצמם מתקשרים רוחניים אלא בשמות אחרים. מנגד, ישנם רבים הטוענים שהם עורכים תקשור ולמעשה הם שרלטנים שמצאו דרך קלה להתפרנס על חשבונם של אנשים בצרה. השרלטנים בחרו שלא לפתח את יכולת התקשור הטמונה בכל אחד, לא פיתחו אותה ולא באמת מעניין אותם לעזור לאחרים. לצערנו, הדרך להבדיל בין השניים היא לסמוך האינטואיציה שלנו או לראות מה קורה בדיעבד…

יכולת תקשור מולדת
למעשה, כולנו יכולים להיות מתקשרים רוחניים. היכולת לתקשר היא תכונה מולדת שהתנוונה בשל חוסר שימוש ואף דיכוי שלה על ידי הסביבה הבוגרת, גם אם אינו בהכרח דיכוי מכוון. דיכוי זה הוא החמצה מצערת של אחת המתנות היפות ביותר שהטבע העניק לנו, וכיום ניתן למצוא אנשים רבים הלומדים לפתח מחדש את יכולת התקשור שלהם.

מטרת התקשור
מתקשרים אמיתיים מגיעים אל עולם התקשור מתוך הרצון לחלוק את המתנה הנפלאה שקיבלו ומתוך הרצון לעזור לאחרים להתפתח ולהגיע למימוש. האנושות כולה נמצאת כיום בתקופה קריטית שתקבע את עתיד העולם, והתקשור יכול, אמור וצריך לסייע לאנושות להתפתח בכיוונים חיוביים ונכונים. בידיים הלא נכונות הידע המתקבל בתקשורים עשוי היה להיות מסוכן, אך לא כל אחד יכול לתקשר. אם אדם  נבחר לתקשר, או הגיע לרמת מודעות כזו המאפשרת לו לתקשר, היו סמוכים ובטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות.